Samen beter

Contact

Diëtetiek

(06) 189 226 04
Angelique van der Sanden angelique@paramedischcentrum-west.nl

Fysio

(0492) 538150
Huub Bozon huub@paramedischcentrum-west.nl
Paulus van Thiel paulus@paramedischcentrum-west.nl

Huidtherapie

(0492) 553811
Cindy Jacobs huidtherapie@paramedischcentrum-west.nl

Logopedie

(06) 235 350 93
Jeanette Niewerth logopedie@paramedischcentrum-west.nl

Oefentherapie Mensendieck

(06) 127 516 97
Anne-Gerda Yoe anne-gerda@paramedischcentrum-west.nl

Pedicure

(06) 108 599 40
Wilma Kuijpers pedicure@paramedischcentrum-west.nl

Podotherapie

(0492) 527970
Saskia Ensing saskia@paramedischcentrum-west.nll


We werken uitsluitend op afspraak. U kunt bellen of e-mailen voor het maken van een afspraak. Alle paramedische disciplines zijn aangesloten bij hun beroepsvereniging , ingeschreven in het Kwaliteietsregister en direct toegankelijk.

De samenwerking tussen de therapeuten in ons paramedischcentrum heeft zich de afgelopen jaren volop bewezen. We kunnen elkaar direct raadplegen en snel een vervolgafspraak maken indien nodig. Ook kunnen we behandelafspraken op elkaar aan laten sluiten wat tijd bespaart voor u. Door deze samenwerking behalen we sneller en langduriger resultaat bij de behandeling omdat we gebruik maken van elkaars deskundigheid en vakbekwaamheid.

Neem gerust contact met ons op als u meer wilt weten. U bent van harte welkom.

 

Team Paramedisch centrum - west op trap zw

Indien u meer informatie over een bepaalde therapeut wilt hebben, kunt u boven aan de pagina in de menubalk op de gewenste therapie klikken.